Výbor a Revizní komise CDY

Výbor CDY

Veronika Skohoutilová (předsedkyně)

[chybí text]

Dóra Bajcsy (místopředsedkyně)

Jsem ze Slovenska a již 5 let žiji tady v Česku. Nyní pracuji jako vychovatelka na internátě. Před tím jsem na střední škole studovala předškolní a mimoškolní pedagogiku. Můj koníček je cestování a poznávání měst. Ráda se na různých aktivitách setkávám s lidmi a občas sportuji. Díky CDY mám zkušenosti jako vedoucí na dětském táboře, účastnila jsem se kempu mládeže ve Švédsku a podobně.

Jana Ratajská (hospodářka)

V CDY působím od roku 2014, byla jsem 5 let předsedkyně Revizní komise CDY, od roku 2019 jsem hospodářka CDY. Jsem studentka navazujícího magisterského studia oboru Finance na Masarykově univerzitě v Brně. Baví mě práce s účetnictvím, práce na PC, občas vypomáhám s tvorbou videostřihu nebo plakátu pro CDY.

Michael Veselý

V CDY pracuji od března 2019. Pracuji jako lektor českého znakového jazyka v Pevnosti. Narodil jsem se neslyšícím rodičům, takže se od malička v komunitě Neslyšících pohybuji. Vystudoval jsem obor Grafik v Hradci Králové. Bydlím v Praze. Rád podporuji děti, aby měli v budoucnosti hezký život! Také mám rád společnost neslyšících a zábavu.

Revizní komise CDY

René Ratajský

Neustále se pohybuji v komunitě Neslyšících, nejenom jako člen neslyšící rodiny. Mám bližší vztah k aktivitám v přírodě a potřeba uplatnit či rozšířit nabytých zkušeností ze škol technologických zaměření včetně pocitu nutnosti dobré reprezentace české mládeže nejen v mezinárodní sféře mě táhly do pozice Revizní komise této neziskové organizace, jehož jsem součástí již čtvrtým rokem a v tomto období zastávám funkci předsedy, která člověku umožňuje mít primární dohled na nejen celkový vnitřní chod a vůbec to, aby tato organizace fungovala tak, jak by měla fungovat a svýma rukama přitlačit CDY ještě vpřed.

Tereza Polová

Studuji střední školu se zaměřením na informační technologie ve Valašském Meziříčí. V něm také žiji, blízko Moravy. Moje oblíbené činnosti jsou čtení knih, umění, plavání a ještě vaření jídla. Také cestuji, ráda poznávám novou kulturu. Též mám ráda blízko děti a mladé lidi, to je důvod proč pracuji dobrovolně v CDY v revizní komisi, která podporuje a kontroluje Výbor.

Jakub Pendl

Jestli tě něco zajímá, zeptej se mne. 😉

Starší profilovky (bude smazán)